Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/05/17 2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB HBHL
2 2019/05/23 2019/06/01 Křížkový Újezdec, 4. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy PH PL
3 2019/05/13 2019/05/30 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO CHL
4 2019/05/17 2019/05/31 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá PA LPO
5 2019/05/18 2019/05/31 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL ZN ZNL
6 2019/05/19 2019/05/31 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
7 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, fotbalové hřiště, O pohár starosty města Holešova KM PHL
8 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
9 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT JČHL
10 2019/05/05 2019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
11 2019/05/12 2019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
12 2019/05/18 2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
13 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
14 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
15 2019/05/17 2019/05/31 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B VS -
16 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
17 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
18 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
19 2019/05/14 2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice NJ -
20 2019/05/19 2019/06/01 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
21 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
22 2019/05/22 2019/05/22 Bystřec, Bystřec UO VCU
23 2019/05/12 2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
24 2019/05/20 2019/06/01 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
25 2019/05/23 2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B ZL -
26 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
27 2019/05/17 2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
28 2019/05/20 2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů VS -
29 2019/05/03 2019/06/05 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
30 2019/05/26 2019/06/08 Dřešín, O pohár ST ŠHL
31 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
32 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
33 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
34 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
35 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
36 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
37 2019/05/19 2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
38 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
39 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
40 2019/05/26 2019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
41 2019/05/26 2019/06/07 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
42 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
43 2019/05/26 2019/06/07 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov PT PBHL
44 2019/05/27 2019/06/07 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B OP -
45 2019/06/03 2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
46 2019/05/09 2019/06/07 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
47 2019/05/12 2019/06/07 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
48 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
49 2019/05/19 2019/06/06 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
50 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
51 2019/05/19 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
52 2019/05/25 2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
53 2019/05/26 2019/06/08 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
54 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
55 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
56 2019/06/03 2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
57 2019/05/31 2019/06/08 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
58 2019/05/19 2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
59 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
60 2019/05/25 2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B) OP -
61 2019/06/07 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
62 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
63 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
64 2019/06/01 2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
65 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
66 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
67 2019/06/01 2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
68 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
69 2019/05/03 2019/06/14 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
70 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
71 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
72 2019/06/10 2019/06/15 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
73 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
74 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
75 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
76 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
77 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
78 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
79 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
80 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
81 2019/06/08 2019/06/21 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV BHL
82 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
83 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
84 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
85 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
86 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
87 2019/06/09 2019/06/22 Černovír, Černovír UO VCU
88 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
89 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR -
90 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
91 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
92 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
93 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
94 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
95 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
96 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
97 2019/06/16 2019/06/29 Vacov, O pohár PT ŠHL
98 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
99 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
100 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
101 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
102 2019/06/23 2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
103 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
104 2019/06/09 2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
105 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
106 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
107 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
108 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
109 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
110 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
111 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
112 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
113 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
114 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
115 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
116 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
117 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
118 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
119 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
120 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
121 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
122 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
123 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
124 2019/06/01 2019/06/29 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019 ZL -
125 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
126 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
127 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
128 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
129 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
130 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
131 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
132 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
133 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
134 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár PT ŠHL
135 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
136 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
137 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
138 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
139 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
140 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
141 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
142 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
143 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
144 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
145 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
146 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
147 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
148 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
149 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
150 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
151 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
152 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
153 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
154 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
155 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
156 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
157 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
158 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
159 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
160 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
161 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
162 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
163 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
164 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
165 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
166 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
167 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
168 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
169 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
170 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
171 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
172 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
173 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
174 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
175 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
176 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
177 2019/07/14 2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
178 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
179 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
180 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
181 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
182 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
183 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
184 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
185 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
186 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
187 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
188 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
189 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
190 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
191 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
192 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
193 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
194 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
195 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
196 2019/07/28 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
197 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
198 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
199 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
200 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
201 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
202 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
203 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
204 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
205 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
206 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
207 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
208 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
209 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
210 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
211 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
212 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
213 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
214 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
215 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
216 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
217 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
218 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
219 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
220 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
221 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
222 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
223 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
224 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
225 2019/08/11 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
226 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
227 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
228 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
229 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
230 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
231 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
232 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
233 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
234 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
235 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
236 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
237 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
238 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
239 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
240 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
241 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
242 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
243 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
244 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
245 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
246 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
247 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
248 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
249 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
250 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
251 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
252 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
253 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
254 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
255 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
256 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
257 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
258 2019/08/25 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
259 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
260 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
261 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
262 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
263 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
264 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
265 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
266 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
267 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
268 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
269 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
270 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
271 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
272 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
273 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
274 2019/06/01 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
275 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
276 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
277 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
278 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
279 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
280 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
281 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
282 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
283 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
284 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
285 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
286 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
287 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
288 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
289 2019/09/08 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
290 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
291 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
292 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
293 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
294 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
295 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1KřenoviceMuži Počenice142019-05-26 21:17:41
2KřenoviceŽeny Počenice92019-05-26 21:16:59
3Císařov-u obecního úřaduMuži >35 let Křenovice22019-05-26 21:15:18
4Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Čeložnice132019-05-26 21:03:17
5Císařov-u obecního úřaduŽeny Čechy82019-05-26 20:55:28
6BabiceMuži Vrchoslavice12019-05-26 20:53:33
7KřenoviceŽeny Čechy82019-05-26 20:52:46
8KřenoviceMuži Zborovice162019-05-26 20:52:27
9BabiceMuži Vrbka212019-05-26 20:45:55
10KřenoviceŽeny Olšovec62019-05-26 20:45:44
11ČechtínMuži Rácovice22019-05-26 20:45:23
12BabiceŽeny Olšovec122019-05-26 20:44:48
13Dešnánerozlišeno Dešná102019-05-26 20:36:10
14BabiceŽeny Hostašovice112019-05-26 20:32:32
15KřenoviceŽeny Karolín12019-05-26 20:31:22
16Květinov - nočníMuži Kámen182019-05-26 20:30:08
17Ratíškovice - fotba. hřištěŽeny Svatobořice12019-05-26 20:26:40
18Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Svatobořice22019-05-26 20:26:29
19Počenice , fotbalový stadionMuži Hoštice182019-05-26 20:24:34
20KřenoviceŽeny Zahnašovice22019-05-26 20:23:30
21KřenoviceMuži Zahnašovice122019-05-26 20:23:06
22KřenoviceŽeny Dětkovice72019-05-26 20:22:58
23KřenoviceMuži Dětkovice152019-05-26 20:22:28
24BabiceMuži Dětkovice202019-05-26 20:20:55
25KřenoviceŽeny Hlinsko52019-05-26 20:20:19
26KřenoviceMuži Sobíšky132019-05-26 20:16:22
27HalámkyMuži Halámky12019-05-26 20:16:03
28Počenice , fotbalový stadionMuži Sobíšky172019-05-26 20:15:24
29Císařov-u obecního úřaduMuži Sobíšky142019-05-26 20:14:56
30HalámkyŽeny Chlum u Třeboně52019-05-26 20:14:42
31KřenoviceMuži Hoštice12019-05-26 20:13:52
32Pod Hněvošickým pahorkemMuži Odry192019-05-26 20:13:12
33HalámkyMuži Chlum u Třeboně92019-05-26 20:10:45
34Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Velká nad Veličkou152019-05-26 20:09:06
35KřenoviceMuži Kokory92019-05-26 20:06:40
36KřenoviceMuži >35 let Radkova Lhota22019-05-26 20:05:55
37BabiceŽeny Milotice nad Bečvou102019-05-26 20:05:44
38KřenoviceŽeny Radkova Lhota42019-05-26 20:05:33
39KřenoviceMuži Radkova Lhota112019-05-26 20:05:13
40OpatoviceMuži Hlinsko82019-05-26 20:05:10
41HalámkyMuži Lásenice32019-05-26 20:05:06
42KřenoviceMuži Karolín42019-05-26 20:04:43
43KřenoviceŽeny Morkovice32019-05-26 20:04:34
44KřenoviceMuži Hrabůvka52019-05-26 20:04:25
45BabiceMuži Hlinsko182019-05-26 20:03:48
46BabiceŽeny Střítež nad Ludinou92019-05-26 20:03:35
47KřenoviceMuži >35 let Křenovice12019-05-26 20:03:23
48KřenoviceMuži Chvalnov22019-05-26 20:03:21
49BabiceŽeny Radkova Lhota152019-05-26 20:03:14
50KřenoviceMuži Hlinsko82019-05-26 20:02:01
51KřenoviceMuži Vrchoslavice102019-05-26 20:01:50
52BabiceMuži Špičky192019-05-26 20:01:33
53Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Mistřín72019-05-26 20:01:00
54KřenoviceMuži Ludslavice72019-05-26 20:00:59
55Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Mistřín32019-05-26 20:00:50
56KřenoviceMuži Morkovice32019-05-26 20:00:41
57TrnovMuži Sněžné42019-05-26 20:00:20
58Ratíškovice - fotba. hřištěMuži Rohatec52019-05-26 20:00:15
59VýčapyMuži Kněžice112019-05-26 19:59:54
60ČechtínMuži Kněžice112019-05-26 19:59:19
61Tučapy, fotbalové hřištěMuži Špičky352019-05-26 19:47:21
62Křížkový ÚjezdecnepřijedouOvčáry72019-05-26 19:45:16
63Křížkový ÚjezdecnepřijedouOvčáry62019-05-26 19:44:29
64Křížkový ÚjezdecnepřijedouOvčáry52019-05-26 19:43:58
65Areál koupaliště LipjoMuži Služovice112019-05-26 19:40:15
66Ostrov u MacochyMuži Otinoves322019-05-26 19:36:05
67Císařov-u obecního úřaduŽeny Polkovice62019-05-26 19:34:54
68Ostrov u MacochyŽeny Březina152019-05-26 19:33:15
69OpatoviceŽeny Potštát72019-05-26 19:17:03
70VýčapyMuži Hornice142019-05-26 19:16:24
71KostníkyMuži Hornice292019-05-26 19:15:27
72ČechtínMuži Blatnice62019-05-26 18:49:26
73HalámkyŽeny Stříbřec302019-05-26 18:37:48
74Počenice , fotbalový stadionMuži Němčice nad Hanou192019-05-26 18:35:22
75Počenice , fotbalový stadionMuži Němčice nad Hanou162019-05-26 18:34:04
76HalámkyMuži Novosedly nad Nežárkou22019-05-26 18:27:06
77Počenice , fotbalový stadionŽeny Uhřice92019-05-26 18:10:11
78HalámkyŽeny Rapšach22019-05-26 18:02:51
79Křížkový ÚjezdecnepřijedouTřebovle42019-05-26 17:52:44
80Křížkový ÚjezdecMuži Třebovle42019-05-26 17:51:59
81Tučapy, fotbalové hřištěŽeny Milotice nad Bečvou22019-05-26 17:38:04
82hřiště Valašská Senicenerozlišeno Valašské Příkazy62019-05-26 16:58:55
83BabiceMuži Babice22019-05-26 16:36:45
84BabiceMuži Prchalov32019-05-26 16:36:14
85Olšany u Prostějovanerozlišeno Kokory192019-05-26 16:35:07
86Císařov-u obecního úřaduMuži Kokory122019-05-26 16:33:08
87Tučapy, fotbalové hřištěMuži Podhradní Lhota22019-05-26 16:15:29
88Ostrov u MacochyMuži Račice312019-05-26 15:49:05
89hřiště Valašská Senicenerozlišeno Horní Lideč52019-05-26 15:36:53
90Olšany u Prostějovanerozlišeno Bílovice212019-05-26 15:32:16
91Křížkový ÚjezdecMuži Dolní Měcholupy32019-05-26 15:32:06
92LavičkyJuniořiZbraslav12019-05-26 15:18:53
93JaseniceJuniořiZbraslav12019-05-26 15:17:19
94Květinov - nočníŽeny Nevcehle82019-05-26 14:49:41
95VýčapyMuži Černín132019-05-26 14:47:17
96ČechtínMuži Litovany52019-05-26 14:33:34
97VýčapyMuži Litovany32019-05-26 14:31:49
98Zádveřicenerozlišeno Ublo262019-05-26 14:17:22
99Dešnánerozlišeno Kostníky122019-05-26 14:11:45
100Dešnánerozlišeno Kostníky202019-05-26 14:10:57
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání