Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12020/07/192020/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM -
22020/07/252020/08/15 Svatoslav, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav TR -
32020/07/292020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020 ZL -
42020/08/012020/08/15 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
52020/08/072020/08/15 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
62020/08/082020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup PV -
72020/08/092020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall OL -
82020/08/022020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
92020/08/022020/08/16 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
102020/08/082020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
112020/08/142020/08/22 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
122020/07/052020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
132020/08/162020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B PR -
142020/08/172020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B UH -
152020/08/152020/08/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
162020/08/092020/08/23 Vítonice - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
172020/08/152020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
182020/08/222020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
192020/08/012020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého JH -
202020/08/212020/08/29 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
212020/08/152020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
222020/08/162020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
232020/08/032020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B MB -
242020/08/032020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti MB -
252020/05/232020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
262020/08/232020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
272020/08/312020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
282020/07/272020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora TA -
292020/08/282020/09/05 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
302020/08/312020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
312020/08/232020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
322020/05/302020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké. DO -
332020/06/292020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
342020/08/292020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
352020/08/292020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
362020/08/242020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
372020/09/142020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
382020/09/052020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
392020/09/062020/09/19 Karolín - ZRUŠENO !!!, O pohár obce Karolín KM PHL
402020/09/112020/09/19 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
412020/09/142020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
422020/06/272020/09/20 Mračnice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké. DO -
432020/09/212020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
442020/09/122020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Hovorany, hasičské hřištěŽenyJosef Polách2020-08-08 16:33:00
2Hovorany, hasičské hřištěMužiJosef Polách2020-08-08 16:32:18
3Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáŽenyJosef Polách2020-08-08 16:30:12
4Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáMužiJosef Polách2020-08-08 16:29:53
5OlšovecMužiJosef Drnek2020-08-03 10:09:24
6OlšovecŽenyJosef Drnek2020-08-03 10:09:13
7Prušánky, hasičské hřištěŽenyDaniel Chvátal2020-07-30 16:18:11
8Prušánky, hasičské hřištěMužiDaniel Chvátal2020-07-30 16:18:00
9Prušánky, hasičské hřištěŽenyJosef Polách2020-07-29 06:29:49
10Prušánky, hasičské hřištěMužiJosef Polách2020-07-29 06:28:53
11Letohrad - KunčiceŽenyLukáš Vaculík2020-07-26 09:18:36
12Letohrad - KunčiceMužiLukáš Vaculík2020-07-26 09:18:25
13Letohrad - KunčiceŽenyMichal Matějíček2020-07-25 17:36:38
14Letohrad - KunčiceMužiMichal Matějíček2020-07-25 15:12:38
15Letohrad - KunčiceMužiHonza Adamec2020-07-25 13:16:21
16Letohrad - KunčiceŽenyTlumič 2020-07-25 10:16:24
17Letohrad - KunčiceMužiTlumič 2020-07-25 10:16:10
18Letohrad - OrliceŽenyTlumič 2020-07-25 10:14:58
19Letohrad - OrliceMužiTlumič 2020-07-25 10:14:28
20Letohrad - OrliceŽenyLukáš Vaculík2020-07-25 10:06:27
21Letohrad - OrliceMužiLukáš Vaculík2020-07-25 10:06:17
22Letohrad - OrliceŽenyMichal Matějíček2020-07-25 09:37:52
23Letohrad - OrliceMužiMichal Matějíček2020-07-25 09:36:29
24Letohrad - KunčiceŽenyLukáš Brtník2020-07-25 08:45:43
25Letohrad - KunčiceMužiLukáš Brtník2020-07-25 08:45:18
26Letohrad - OrliceŽenyLukáš Brtník2020-07-25 08:44:36
27Letohrad - OrliceMužiLukáš Brtník2020-07-25 08:44:24
28Strmilov, hřištěŽenyDaniel Chvátal2020-07-25 08:28:17
29Strmilov, hřištěMužiDaniel Chvátal2020-07-25 08:27:58
30Letohrad - KunčiceŽenyDaniel Chvátal2020-07-25 08:27:28
31Letohrad - KunčiceMužiDaniel Chvátal2020-07-25 08:27:11
32Letohrad - OrliceŽenyDaniel Chvátal2020-07-25 08:26:38
33Letohrad - OrliceMužiDaniel Chvátal2020-07-25 08:26:17
34Letohrad - KunčiceŽenyHonza Adamec2020-07-24 22:01:15
35Letohrad - OrliceŽenyHonza Adamec2020-07-24 22:00:27
36Letohrad - OrliceMužiHonza Adamec2020-07-24 22:00:13
37Kobylí, hasičské cvičištěŽenyJosef Polách2020-07-23 21:22:46
38Kobylí, hasičské cvičištěMužiJosef Polách2020-07-23 21:21:51
39Letohrad - KunčiceŽenyMilan Šafránek2020-07-23 17:41:29
40Letohrad - KunčiceMužiMilan Šafránek2020-07-23 17:41:16
41Letohrad - OrliceŽenyMilan Šafránek2020-07-23 17:40:13
42Letohrad - OrliceMužiMilan Šafránek2020-07-23 17:39:51
43Kobylí, hasičské cvičištěŽenyDaniel Chvátal2020-07-18 16:13:12
44Kobylí, hasičské cvičištěMužiDaniel Chvátal2020-07-18 16:11:06
45Letohrad - KunčiceŽenyJosef Drnek2020-07-13 07:57:48
46Letohrad - KunčiceMužiJosef Drnek2020-07-13 07:57:33
47Letohrad - OrliceŽenyJosef Drnek2020-07-13 07:56:47
48Letohrad - OrliceMužiJosef Drnek2020-07-13 07:56:31
49DubenecMužiRadek Havelka2020-07-09 10:20:10
50DubenecŽenyMilan Šafránek2020-07-08 19:31:39
51DubenecMužiMilan Šafránek2020-07-08 19:31:27
52Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěMužiDaniel Chvátal2020-07-05 10:32:58
53Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěŽenyJosef Polách2020-07-05 09:05:03
54Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěMužiJosef Polách2020-07-05 09:04:39
55RadíkovŽenyJosef Polách2020-07-05 09:03:43
56RadíkovMužiJosef Polách2020-07-05 09:02:46
57RadíkovŽenyLukáš Brtník2020-07-05 07:56:04
58RadíkovMužiLukáš Brtník2020-07-05 07:55:42
59RadíkovŽenyMichal Matějíček2020-07-04 15:49:38
60RadíkovMužiMichal Matějíček2020-07-04 15:49:17
61PlumlovŽenyLukáš Brtník2020-07-04 08:40:49
62PlumlovMužiLukáš Brtník2020-07-04 08:40:15
63RadíkovŽenyTlumič 2020-07-03 20:23:47
64RadíkovMužiTlumič 2020-07-03 20:23:09
65PlumlovŽenyTlumič 2020-07-03 20:22:11
66PlumlovMužiTlumič 2020-07-03 20:22:02
67RadíkovŽenyHonza Adamec2020-07-03 14:36:48
68RadíkovMužiHonza Adamec2020-07-03 14:36:23
69PlumlovŽenyHonza Adamec2020-07-03 14:35:33
70PlumlovMužiHonza Adamec2020-07-03 14:35:18
71Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěMužiLukáš Vaculík2020-07-03 12:29:30
72RadíkovMužiLukáš Vaculík2020-07-03 12:26:14
73RadíkovŽenyLukáš Vaculík2020-07-03 12:26:04
74PlumlovŽenyLukáš Vaculík2020-07-03 12:23:18
75PlumlovMužiLukáš Vaculík2020-07-03 12:23:03
76PlumlovŽenyMichal Matějíček2020-07-03 10:16:09
77PlumlovMužiMichal Matějíček2020-07-03 10:14:42
78RadíkovŽenyJosef Drnek2020-06-30 06:37:19
79RadíkovMužiJosef Drnek2020-06-30 06:36:20
80PlumlovMužiJosef Drnek2020-06-30 06:33:57
81PlumlovŽenyJosef Drnek2020-06-30 06:33:34
82PlumlovMužiJan Marek2020-06-28 22:42:01
83Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěŽenyDaniel Chvátal2020-06-28 10:53:41
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu