Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 07. 2020 09:30 |
Kontakt: | Martin Voltr |
Telefon: | 774210002 |
Okres: | Trutnov |
Kraj: | Královéhradecký |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nevcehle | JI | 16,71 | 16,71 | 16,59 | |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 17,34 | 16,78 | 17,34 | |
3. | Obrubce | MB | 17,44 | 17,44 | 16,96 | |
4. | Dneboh | MB | 17,74 | 17,74 | 16,77 | |
5. | Pšánky | HK | 18,04 | 18,04 | 17,64 | |
6. | Čeperka | PA | 18,59 | 18,31 | 18,59 | |
7. | Tatobity | SM | 18,61 | 18,61 | 17,20 | |
8. | Letohrad - Kunčice D | UO | 18,64 | 17,16 | 18,64 | |
8. | Olešnice | SM | 18,64 | 18,64 | 17,69 | |
10. | Sloup | PZ | 19,67 | 19,67 | 16,98 | |
11. | Dobšín Kamenice | MB | 20,45 | 20,45 | 17,16 | |
12. | Žehrov | MB | 22,85 | 22,85 | 21,57 | |
13. | Pátek | NB | 22,90 | 21,89 | 22,90 | |
14. | Krásná Ves | MB | 26,48 | 25,20 | 26,48 | |
15. | Košťálov | SM | 31,01 | 17,44 | 31,01 | |
16. | Dubenec Rübeland/Harz | TU | 43,23 | 43,23 | 42,09 | |
17. | Sychrov | MB | NP | NP | NP | |
17. | Myštěves | HK | NP | NP | NP | |
17. | Zlatá Olešnice | JN | NP | NP | NP | |
17. | Havlovice | TU | NP | NP | NP | |
17. | Brada Rybníček | JC | NP | NP | NP | |
17. | Dolní Miletín | CB | NP | NP | NP | |
17. | Břehy | MB | NP | NP | NP | |
17. | Bašnice | JC | NP | NP | 17,32 | |
17. | Karlinky | LI | NP | NP | NP | |
17. | Dubenec | TU | NP | NP | NP | |
17. | Frýdštejn | JN | NP | NP | 16,56 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,72 | 16,72 | 16,45 | |
2. | Letohrad - Orlice | UO | 17,07 | 17,07 | 16,75 | |
3. | Sloup | PZ | 17,57 | 17,57 | 16,65 | |
4. | Veselá | SM | 18,00 | 18,00 | 17,10 | |
5. | Jeřmanice | LI | 18,20 | 18,20 | 17,65 | |
6. | Košťálov | SM | 18,29 | 18,05 | 18,29 | |
7. | Bratříkov | JN | 18,37 | 18,37 | 18,23 | |
8. | Hrobice Explosia | PA | 18,43 | 18,43 | 17,61 | |
9. | Sychrov | MB | 18,56 | 17,96 | 18,56 | |
10. | Ploukonice | SM | 19,00 | 19,00 | 18,92 | |
11. | Dlouhá Ves | RK | 19,16 | 19,16 | 18,55 | |
12. | Katusice | MB | 19,44 | 19,06 | 19,44 | |
13. | Břehy | MB | 19,46 | 19,46 | 19,38 | |
14. | Pěnčín | JN | 19,82 | 17,38 | 19,82 | |
15. | Krásná Ves | MB | 20,29 | 20,29 | 19,79 | |
16. | Malá Skála Béčko | JN | 20,71 | 18,66 | 20,71 | |
17. | Čeperka | PA | 21,28 | 20,75 | 21,28 | |
18. | Bechov | MB | 21,68 | 21,68 | 18,83 | |
19. | Myštěves | HK | 23,50 | 18,26 | 23,50 | |
20. | Sychrov OLE | MB | 24,26 | 24,26 | 23,81 | |
21. | Kosmonosy | MB | 31,93 | 31,93 | 30,35 | |
22. | Mříčná | SM | 42,51 | 42,51 | 41,89 | |
23. | Jeřice | JC | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,17 | 16,12 | 16,17 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 16,72 | 16,45 | 16,72 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Košťálov | SM | 16,93 | 16,72 | 16,93 | 2018/07/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Letohrad - Orlice | UO | 17,07 | 16,75 | 17,07 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Dlouhá Ves | RK | 16,50 | 17,15 | 17,15 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Myštěves | HK | 16,75 | 17,25 | 17,25 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Břehy | MB | 17,27 | 17,38 | 17,38 | 2021/07/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Jeřmanice | LI | 17,50 | 17,50 | 17,50 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Sloup | PZ | 17,57 | 16,65 | 17,57 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Hrobice Explosia | PA | 17,17 | 17,58 | 17,58 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Košťálov | SM | 17,65 | 16,62 | 17,65 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Katusice | MB | 17,66 | 17,43 | 17,66 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Letohrad - Orlice | UO | 17,73 | 17,55 | 17,73 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Letohrad - Kunčice D | UO | 17,69 | 17,84 | 17,84 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Katusice | MB | 17,43 | 17,85 | 17,85 | 2018/07/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Hrobice Explosia | PA | 17,91 | 17,27 | 17,91 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Přívrat | UO | 17,92 | 17,79 | 17,92 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Letohrad - Orlice | UO | 17,94 | 17,55 | 17,94 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Myštěves | HK | 17,98 | 17,76 | 17,98 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Veselá | SM | 18,00 | 17,10 | 18,00 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Výrava | HK | 18,02 | 17,94 | 18,02 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 18,12 | 17,49 | 18,12 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Kosmonosy | MB | 18,14 | 17,73 | 18,14 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Hrobice | PA | 17,75 | 18,20 | 18,20 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Pěnčín | JN | 18,20 | 17,49 | 18,20 | 2023/07/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Jeřmanice | LI | 18,20 | 17,65 | 18,20 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Sloup | PZ | 18,22 | 16,82 | 18,22 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Jeřice | JC | 17,49 | 18,28 | 18,28 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Bohuslavice Grizzlymotor | NA | 18,29 | 18,08 | 18,29 | 2022/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Košťálov | SM | 18,05 | 18,29 | 18,29 | 2020/07/11 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Milan Šafránek | 16 ** | 4 | 08.07.2020 19:31 | |
Radek Havelka | 16 ** | 0 | 09.07.2020 10:20 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Milan Šafránek | 16 ** | 7 | 08.07.2020 19:31 |
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Obrubce - Muži | 17,44 | https://youtu.be/K7Lp4lm8QmQ | Pepa Adam | |
Tatobity - Muži | 18,61 | https://youtu.be/_KOhueIjt0k | Jaroslav Kudrnáč | |
Olešnice - Muži | 18,64 | https://youtu.be/pfkdxEhy8PQ | Tomáš Hajlich | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2016/08/27 | U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42 | |
2017/07/15 | Dubenec, 9. kolo VČHL | |
2018/07/15 | Dubenec, 9. kolo VČHL | |
2019/06/29 | Dubenec, 5. kolo VČHL | |
2019/06/29 | Dubenec, JL Dubenec | |
2020/07/11 | Dubenec, JL Dubenec | |
2020/07/11 | Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020 | |
2021/07/03 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
2021/07/03 | Dubenec, JL Dubenec | |
2022/07/02 | Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec | |
2022/07/02 | Dubenec, JL Dubenec | |
2023/07/01 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře