Liga: | Východočeská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 29. 07. 2018 09:30 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Pajer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bašnice | JC | 16,31 | 16,31 | 16,15 | |
2. | Letohrad - Kunčice B | UO | 16,45 | 16,45 | 16,45 | |
3. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,72 | 16,72 | 16,48 | |
4. | Mladoňovice | TR | 16,73 | 16,73 | 16,51 | |
5. | Renmotor Jinolice | JC | 16,84 | 16,71 | 16,84 | |
6. | Hrabišín | SU | 16,86 | 16,79 | 16,86 | |
7. | Zahorčice | ST | 16,89 | 16,46 | 16,89 | |
8. | Letohrad - Jeleni | UO | 16,90 | 16,63 | 16,90 | |
9. | Myštěves | HK | 16,99 | 16,99 | 16,52 | |
10. | Krasonice | JI | 17,29 | 17,29 | 17,16 | |
11. | Rohovládova Bělá | PA | 17,56 | 17,56 | 16,72 | |
12. | Velké Hoštice | OP | 17,79 | 16,70 | 17,79 | |
13. | Čeperka N | PA | 17,81 | 17,81 | 17,60 | |
14. | Pšánky | HK | 17,94 | 17,14 | 17,94 | |
15. | Choltice | PA | 18,08 | 17,07 | 18,08 | |
16. | Moravany | PA | 18,41 | 18,41 | 16,90 | |
17. | Tatobity | SM | 18,50 | 17,38 | 18,50 | |
18. | Letohrad - Kunčice D | UO | 18,88 | 18,88 | 17,58 | |
19. | Zderaz C | CR | 19,20 | 19,20 | 17,93 | |
19. | Záchlumí | UO | 19,20 | 18,18 | 19,20 | |
21. | Dubenec | TU | 19,31 | 19,31 | 18,78 | |
22. | Bohuslavice | NA | 19,94 | 19,86 | 19,94 | |
23. | Obrubce | MB | 20,14 | 16,60 | 20,14 | |
24. | Stradouň | UO | 21,08 | 17,78 | 21,08 | |
25. | Letohrad - Orlice B | UO | NP | NP | NP | |
25. | Zderaz A | CR | NP | NP | NP | |
25. | Košťálov | SM | NP | NP | NP | |
25. | Trnov | RK | NP | NP | NP | |
25. | Olešná | HB | NP | NP | NP | |
25. | Bystřec A | UO | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťálov | SM | 16,60 | 16,60 | 15,97 | |
2. | Myštěves | HK | 17,13 | 17,13 | 16,87 | |
3. | Libuň | JC | 17,17 | 17,17 | 16,87 | |
4. | Skrochovice | OP | 17,40 | 17,40 | 16,31 | |
5. | Sloup | PZ | 17,57 | 17,57 | 16,41 | |
6. | Dlouhá Ves | RK | 18,24 | 16,59 | 18,24 | |
7. | Hrobice | PA | 18,25 | 17,42 | 18,25 | |
8. | Nepomuky | UO | 18,37 | 18,06 | 18,37 | |
9. | Letohrad - Orlice | UO | 18,72 | 18,72 | 17,49 | |
10. | Malá Skála B | JN | 19,00 | 17,27 | 19,00 | |
11. | Letohrad - Červená | UO | 19,53 | 19,53 | 18,89 | |
12. | Katusice | MB | 20,16 | 17,40 | 20,16 | |
13. | Trnov | RK | 20,78 | 20,78 | 18,81 | |
14. | Letohrad - Kunčice A | UO | 21,40 | 21,40 | 19,82 | |
15. | Letohrad - Kunčice B | UO | 23,97 | 19,50 | 23,97 | |
16. | Jeřmanice | LI | 27,28 | 26,16 | 27,28 | |
17. | Olešná | HB | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře