Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | http://www.dh.cz/ |
Kdy: | 10. 07. 2015 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mistřín Adam Vašulka | HO | 13,10 | 13,10 | 16,76 | |
2. | Mysločovice Lukáš Kamenčák | ZL | 13,73 | NP | 13,73 | |
3. | Žlutice Pavel Pacík | KV | 13,94 | 14,60 | 13,94 | |
4. | Bludov Antonín Pekr | SU | 13,96 | 13,96 | 16,96 | |
5. | Bludov Michal Krobot | SU | 13,99 | 14,50 | 13,99 | |
6. | Mysločovice Tomáš Nedbálek | ZL | 14,09 | 14,09 | 15,47 | |
7. | Velké Meziříčí Luboš Pešek | ZR | 14,17 | 14,17 | 15,01 | |
8. | Bludov Vojtěch Kotrlý | SU | 14,26 | 14,97 | 14,26 | |
9. | Žlutice Vladimír Adámek | KV | 14,34 | 15,23 | 14,34 | |
10. | Čeperka Martin Blažek | PA | 14,37 | 14,58 | 14,37 | |
11. | Čeperka Patrik Sedlák | PA | 14,38 | 14,38 | 15,92 | |
12. | Raškovice Jaroslav Dolech | FM | 14,39 | 14,39 | NP | |
13. | Mistřín Martin Kyněra | HO | 14,43 | 22,58 | 14,43 | |
14. | Brada - Rybníček Pavel Válek | JC | 14,49 | 15,36 | 14,49 | |
15. | Písková Lhota Martin Zradička | NB | 14,53 | 15,02 | 14,53 | |
16. | Dolní Měcholupy Ondřej Vojta | AB | 14,70 | 14,70 | 14,91 | |
17. | Lišov František Steinbauer | CB | 14,77 | 14,77 | 15,60 | |
18. | Písková Lhota Šimon Crkal | NB | 14,92 | 14,92 | NP | |
19. | Mysločovice Michal Juřica | ZL | 15,03 | 15,03 | NP | |
20. | Mysločovice Vojtěch Stoklásek | ZL | 15,14 | 15,14 | 16,87 | |
21. | Manětín Aleš Tauchen | PS | 15,14 | NP | 15,14 | |
22. | Písková Lhota Jakub Košnář | NB | 15,28 | 17,95 | 15,28 | |
23. | Poniklá Aleš Hartig | SM | 15,44 | 15,44 | NP | |
24. | Velké Meziříčí Adam Jágrik | ZR | 15,48 | 15,48 | 16,66 | |
25. | Poniklá Lukáš Tomíček | SM | 15,70 | 15,85 | 15,70 | |
26. | Henčlov - Přerov VIII Richard Heger | PR | 15,81 | NP | 15,81 | |
27. | Bludov Patrik Šíbl | SU | 15,85 | 20,76 | 15,85 | |
28. | Žlutice Stanislav Soukup | KV | 15,89 | NP | 15,89 | |
29. | Manětín Martin Smutný | PS | 15,91 | 15,91 | 17,08 | |
30. | Lišov Dominik Lubinski | CB | 15,97 | 15,97 | 20,67 | |
31. | Velké Meziříčí Jan Sýkora | ZR | 16,15 | NP | 16,15 | |
32. | Sloup Jakub Kurz | PZ | 16,17 | 16,17 | NP | |
33. | Sloup Jakub Kaše | PZ | 16,22 | 17,89 | 16,22 | |
34. | Žlutice Tomáš Molek | KV | 16,24 | 17,90 | 16,24 | |
35. | Velké Meziříčí Jan Švihálek | ZR | 16,60 | 16,60 | 20,67 | |
36. | Mistřín David Fric | HO | 16,63 | NP | 16,63 | |
37. | Henčlov - Přerov VIII Petr Tatýrek | PR | 16,77 | 16,77 | 17,65 | |
38. | Velké Meziříčí Pavel Gabriel | ZR | 16,86 | 16,86 | 999,00 | |
39. | Velké Meziříčí Patrik Prchal | ZR | 16,88 | 16,88 | NP | |
40. | Mysločovice Martin Mikl | ZL | 17,23 | 17,40 | 17,23 | |
41. | Brada - Rybníček Jan Plesar | JC | 17,28 | 18,60 | 17,28 | |
42. | Dolní Měcholupy Miroslav Němeček | AB | 17,56 | 18,08 | 17,56 | |
43. | Manětín Jakub Kolář | PS | 17,87 | 17,87 | NP | |
44. | Žlutice Jiří Kuciak | KV | 18,40 | 18,91 | 18,40 | |
45. | Brada - Rybníček Patrik Linhart | JC | 18,63 | 18,63 | NP | |
46. | Raškovice Lukáš Samec | FM | 18,66 | 19,06 | 18,66 | |
47. | Dolní Měcholupy Lukáš Plhal | AB | 18,73 | NP | 18,73 | |
48. | Písková Lhota Tadeáš Meišner | NB | 19,69 | NP | 19,69 | |
49. | Henčlov - Přerov VIII Michal Kotůlek | PR | 22,12 | 22,53 | 22,12 | |
50. | Velké Meziříčí Petr Kutlvašr | ZR | 23,16 | NP | 23,16 | |
51. | Manětín Tomáš Vobořil | PS | NP | NP | NP | |
51. | Manětín Aleš Severa | PS | NP | NP | 999,00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře