Liga: | PKL |
Místo: | Železnice |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 29. 06. 2019 10:00 |
Kontakt: | SDH Železnice, Petr Kozák |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 24. 06. 2019 20:00 |
Konec rezervace: | 29. 06. 2019 00:00 |
Začátek tipování: | 29. 06. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 29. 06. 2019 00:00 |
Zadal: | Podkozákovská liga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zeleznice-10528.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Malá Skála | béčko, ženy | JN | Veronika Kaprálková |
2 | 2 | Břehy | MB | Anna Jirčáková | |
3 | 3 | Cetenov | LI | Petr Kováč | |
4 | 4 | Veselá | ženy | SM | Eliška Novotná |
5 | 5 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
6 | 6 | Veselá | SM | Jaroslav Novotný | |
7 | 7 | Březová | LI | Jirka Havlík | |
8 | 8 | Pěnčín | ženy | JN | Kateřina Pelcová |
9 | 9 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | |
10 | 10 | Malá Skála | JN | Jirka Havlík | |
11 | 11 | Chyjice | JC | Jirka Havlík | |
12 | 12 | Nová Paka | JC | jirka chodur | |
13 | 13 | Pěnčín | JN | Kateřina Pelcová | |
14 | 14 | Bystřice | JC | Michal Odzgan | |
15 | 15 | Podůlší | Becko | JC | Loumis |
16 | 16 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
17 | 17 | Jeřmanice | Ženy | LI | Kristýna Matějková |
18 | 18 | Valdice | JC | Lubomír Kabelák | |
19 | 19 | Hradčany | LI | Tomáš Marvan | |
20 | 20 | Jílové u Držkova | JN | MAD Matthew | |
21 | 21 | Frýdštejn | JN | Patrik Muller | |
22 | 23 | Železnice | JC | Ondřej Kobrle | |
23 | 30 | Železnice | ženy | JC | Ondřej Kobrle |
24 | 50 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/29 | Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice | |
2020/06/20 | Železnice, PKL Železnice - hasičský areál Dolní Podůlší | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/01 | Sovenice/Chocnějovice, 3.kolo PKL - Sovenice 2024 | |
2024/06/16 | Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 | |
2024/06/22 | Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 | |
2024/06/29 | Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 | |
2024/07/05 | Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 | |
2024/07/27 | Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
2024/09/08 | Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 | |
2024/09/14 | Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 | |
2024/09/21 | Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |